TWEE DOPEN OP PALMZONDAG IN ONZE PAROCHIE

Hasselt – op zondag 8 april 2012, Palmzondag, beleefde onze jonge Parochie de vreugdevolle gebeurtenis van de viering van de dopen van de twee kleine zusjes Sofia en Kristina Amarova. Deze had plaats na de Goddelijke Liturgie en de Agapen die erop volgden. De Goddelijke Liturgie werd voorgegaan door Zijne Excellentie Bisschop Athenagoras van Sinope, hulpbisschop van de Metropoliet van België en bisschoppelijke overste van onze Parochie. Hij hield een homilie over het belang van oprechte gevoelens te uiten. Maria Magdalena deed dit t.o.v. Christus, terwijl Judas het tegendeel bewees. Ook het rondomstaande volk dat op Palmzondag Christus met vreugdekreten toejuichde, bleek enkele dagen later tot Pilatus te roepen: ‘Kruisig Hem’…

De viering van het Doopsel was een heel ontroerende gebeurtenis voor de ouders Irakliy en Natalia Amarov, die voor het eerst sinds ze zich in ons land zijn komen vestigen ervoeren ware vrienden te hebben. Bisschop Athenagoras verzekerde hen dat ze niet alleen goede vrienden hebben, maar nu ook deel uitmaken van de spirituele familie van de Orthodoxe Parochie van Hasselt! Het echtpaar heeft 4 kinderen: 2 zonen en 2 dochtertjes.

God zegene hen en schenke hen Nog vele jaren!

Zie hier: de foto’s.

Geef een reactie

Gelieve met een van deze methodes in te loggen om je reactie te plaatsen:

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s