DIAKEN CIPRIAN POPESCU WORDT TOT PRIESTER GEWIJD VOOR ONZE PAROCHIE

Het Aartsbisdom van België en Exarchaat van Nederland en Luxemburg

 deelt mede dat op 

ZONDAG 17 JUNI 2012

tijdens de Goddelijke Liturgie, gevierd in de Kathedraal van de Heilige Aartsengelen, Stalingradlaan 34 te 1000 Brussel,

de

PRIESTERWIJDING

zal worden toegediend aan de

Eerwaarde Diaken Ciprian Popescu

Alle gelovigen zijn hartelijk uitgenodigd hieraan deel te hebben en te bidden opdat hij hiervoor waardig moge zijn.

Metten: 9u00 – Liturgie: 10u00

 

Diaken Ciprian Popescu werd geboren te Timişoara (Roemenië). Hij is de zoon van een orthodoxe priester. Studeerde theologie in zijn geboorteland en vervolmaakte zijn studies in Venetië. Hij is tevens een gepassioneerd zanger. Hij is gehuwd met Ana Camelia (eveneens zangeres) en hebben samen drie zoontjes. Hij werd diaken gewijd door Zijne Eminentie Metropoliet Nicolae van de Banat en heeft met diens zegen zich geïntegreerd in de schoot van ons Aartsbisdom. Hij diende aanvankelijk in de Parochie van de HH. Martinus van Tours en Silouan de Athoniet (Brussel – Sint-Gillis), maar is nu reeds 6 jaar diaken van de Griekstalige Parochie van de Heilige Nikolaas (Schaarbeek). Na zijn priesterwijding zal de bediening van onze Parochie van de Drie Hiërarchen (Hasselt) combineren met deze van de Heilige Nikolaas in Schaarbeek. We wensen hem alvast elk goeds toe en bidden opdat God hem waardig keure! AXIOS!

KLIK HIER: VOOR UITNODIGING PRIESTERWIJDING

Geef een reactie

Gelieve met een van deze methodes in te loggen om je reactie te plaatsen:

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s