INSTALLATIE VAN PRIESTER CIPRIAN POPESCU IN HASSELT

Op zondag 1 juli 2012 zal de nieuwe Priester CIprian Popescu geïnstalleerd worden in onze Parochie van de Drie Hiërarchen in Hasselt. Dit zal gebeuren met een feestelijke Goddelijke Liturgie, voorgegaan door Zijne Excellentie Bisschop Athenagoras van Sinope, hulpbisschop van onze Metropoliet Panteleimon. De Liturgie vangt aan om 10u in onze kerk, aan de Breughellaan 8 te Hasselt. Nadien volgt er een receptie waartoe allen uitgenodigd zijn.

Vader Ciprian Popescu werd op zondag 17 juni 2012 in onze Kathedraal te Brussel tot priester gewijd. Hij zal zijn dienstwerk verdelen over de Parochie van de Heilige Nikolaas in Schaarbeek en onze Parochie van de Drie Hiërarchen te Hasselt.

In Hasselt worden de liturgische vieringen voornamelijk in het Nederlands gevierd ten behoeve van alle orthodoxe christenen, wonende in de regio!

Geef een reactie

Gelieve met een van deze methodes in te loggen om je reactie te plaatsen:

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s